İskenderun Belediyesi, İskenderunspor‘umuzun TFF 3.Lig Play-Off Yarı Final ilk maçında,13 Mayıs Cuma günü saat 20:00‘da 52 Orduspor FK ile deplasmanda oynacağı maçı Atatürk Anıt Alanı‘nda kuracağı dev ekranda canlı olarak yayınlayacak.
Belediye Başkanımız Fatih Tosyalı yaptığı açıklama;
“Bu hafta sonu gençlerimiz ve değerli hemşerilerimiz için birçok aktivite ve konser düzenliyoruz. 2.Lig yolunda Play-Off müsabakasına çıkacak olan İskenderunspor’umuzun, 52 Orduspor FK ile oynayacağı müsabakayı Atatürk Anıt Alanı’na kuracağımız dev ekranda canlı olarak yayınlayacağız. Sizlerin aracılığıyla İskenderunspor’umuza bir kez daha başarılar diliyorum.
14 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’da tüm hemşerilerimizi sahil bandında düzenlenecek olan Türk Yıldızları gösterisini izlemeye davet ediyorum. Ayrıca yine 14 Mayıs Cumartesi akşamı saat 21.30’da gençlik haftası dolayısıyla Atatürk Anıt alanında düzenleyeceğimiz Gece Yolcuları konserine tüm bölge halkını davet ediyorum. 15 Mayıs Pazar günü saat 17.00’de Atatürk anıt alanında gerçekleştirilecek olan uçurtma şenliği etkinliğine tüm çocuklarımızı ve ailelerini davet ediyoruz. Aynı gün akşamı saat 20.00’da musiki derneğimizin ve Adana Öğretmenler Korosu tarafından gerçekleşecek olan Kardeş Korolar Konseri ve 21.30’daki Zakkum konserine de tüm halkımız davetlidir “şeklinde konuştu.
Ayrıca İskenderunspor‘umuzun, 52 Orduspor FK ile oynacağı TFF 3.Lig Play-Off Yarı Final ilk maçı Türksat 3A uydumuzda bulunan Altaş TV‘den de canlı olarak yayınlanacak.
Altaş TV Türksat 3A (42E) Uydu Bilgileri
- Frekans: 12685
- Polarizasyon: Yatay (H)
- SR: 27500
- FEC: 2/3