Kırşehir Futbol Spor Kulübü ile İskenderunspor‘umuz arasında oynanacak TFF 2.Lig 15.hafta maçını hakem Ömer Faruk Gültekin yönetecek.
TFF 2.Lig 15.hafta karşılaşmalarını yönetecek hakemler açıklandı. Buna göre 20 Kasım Pazar günü saat 14:00‘da Kırşehir Ahi Stadumu‘nda oynanacak Kırşehir Futbol Spor Kulübü – İskenderunspor‘umuz maçında Ömer Faruk Gültekin düdük çalacak. Gültekin‘in yardımcılıklarını Muhammed Yıldız ve Emre Doğu yapacak. Mücadelenin 4. hakemi ise Nabi İzci.
İskenderunspor‘umuz bu sezon Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur maçında da karşılaştığı rakibine, uzatmada 1-0 yenilerek kupadan elenmişti.