TFF 3.Lig‘de mücadele eden İskenderunspor‘umuzun teknik direktörü Ümit Karan, kamp sürecine dair açıklamada bulundu.
İskenderunspor‘umuzun Resmî YouTube hesabından açıklamada bulunan teknik direktörümüz;
“Kampın sonuna geldik. Tüm arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Çok çalıştılar, sabır gösterdiler, gayret gösterdiler. Hazırlık maçlarımız olumlu geçti. Çok iyi bir uyumumuz var, iyi bir aile olacağımızı düşünüyorum. Lige iyi bir başlangıç yapıp, mutlu son ile ligi bitirmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
Oyuncumuz Metehan Baltacı;
“Kampımız büyüğüyle küçüğüyle çok iyi geçti.Çok iyi çalıştık.Umarım sezon sonunda hedefimiz olan şampiyonluğa ulaşırız.” dedi.
Oyuncumuz Enes Soy ise;
“Bizim için güzel bir kamp oldu. Arkadaş ortamımız gayet güzel. İskenderun’a geçeceğiz artık. Hazırlıklarımız İskenderun’da sürdüreceğiz. Maçlara hazırız.” ifadelerini kullandı.