Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı ve Atakaş Hatayspor Onursal Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, futbolcuların kalabileceği ve antrenman yapabileceği HATSU’ya ait bir alanı İskenderunspor’umuza tahsis edileceğini açıkladı.
İskenderunspor‘umuzun başkanı Şaban Hakan Bolat ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş‘la bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme sonrası açıklamada bulunan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş;
“İlimizin güzide takımlarından İskenderunspor’umuza, futbolcuların kalabileceği, antrenman yapabileceği HATSU’ya ait bir alanı tahsis ediyoruz.
Bu sezon 2.Lig’in kapısından dönen İskenderunspor’umuzu, Atakaş Hatayspor’umuz gibi Süper Lig’de görmeyi temenni ediyoruz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.